Telekurye'de

Tüm çalışanlarımızın bireysel gelişim ve kariyer hedeflerine katkı sağlayacak uygun ortamı oluştururuz,

Her çalışan ve organizasyondaki her iş eşit olarak değerlidir,

Şeffaflık ve güven esasına göre çalışma biçimini mesleki bir sorumluluk olarak görürüz,

Yapacağımız tüm yeni uygulamalar için en önemli yol gösterici, çalışanlarımızın eleştiri ve önerileridir,

Çalışanlarımızın hayatını kolaylaştıracak ve iş verimliliğini arttıracak tüm sistem ve araçları geliştiririz.

İnsan Kaynakları ekibi olarak tüm çalışanlarımız için daima erişilebilir konumda oluruz.

İnsan Kaynakları Değerlerimiz

İnsan Kaynakları politikamızı; doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, terfi ve rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, çalışanlarımız ile uzun vadede işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.
Telekurye, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. Misyonumuz, Telekurye' nin dağıtım sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.
Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak şirketimizin başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamını sağlamak, etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen, şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak dağıtım sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.
Kurumumuza değer katmanızı amaçlayan, bireysel ve mesleki gelişiminizi destekleyen yenilikçi gelişim olanakları sunmaktayız. Çalışanlarımız terfi sistemimiz ile uzmanlık alanlarında ilerleyebilir, ya da farklı pozisyonlarda kendi kariyer yollarını çizme fırsatı bulabilmektedir.
Başarımızın ardındaki en önemli kaynak çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlarda doğru kişileri seçmek en önemli hedefimizdir. Aranılan kriterler pozisyonlarımıza göre her ne kadar farklılık gösterse de her pozisyon için ortak beklentimiz Telekurye Değer ve Davranış Kuralları çerçevesinde; sonuç odaklılık, yaratıcılık,olumlu iş ilişkileri oluşturmak,problem çözmek, girişkenlik, güçlü iletişim gibi temel yetkinlikleri karşılayan adaylardır.